Mis Koleji Eğitim Öğretim Kurumları

Mis Grup olarak başarı odaklı anlayışımızı eğitim sektörüne taşımak amacıyla MİS KOLEJİ’ni kurduk.

Çocuklarımız bizim en büyük yatırımımız düşüncesiyle MİS KOLEJİ yapılandırmasında kaliteden asla taviz vermedik.
Kaliteli eğitim kadromuzla öğrencilerimizin sürekli gelişimine odaklanacağız. Öğrenci, veli ve öğretmen arasındaki diyaloğu sürekli kılacağız. Ezberci anlayışı terk ederek, yapılandırmacı eğitim modeliyle MİS KOLEJİ’ni geleceğe taşıyacağız. Konya’daki eğitim anlayışını değiştirme misyonuyla çıktığımız bu yolda bizlere destek olan herkese, her kuruma teşekkürü bir borç bilirim.
Gururunuz çocuklarınız bize emanet. Onları geleceğin mutlu ve başarılı insanları olarak yetiştirecek ve toplumumuzun örnek bireyleri yapacağız.
Mis ailesine hoş geldiniz.
Sevgi ve saygılarımla

Salih Özkan
Mis Koleji Yönetim Kurulu Başkanı

VİZYONUMUZ

MİS KOLEJİ olarak vizyonumuz herkesin öğrencisi olmak istediği öğrencilerin gelişim düzeyleri, ilgi alanları ve ihtiyaçlarına göre hazırlanan eğitim programı, bilimsel bilgiyi ön plana çıkaran, sanatsal ve kültürel etkinliklere önem veren eğitim anlayışı ve aile katılımına olan desteği ile ulusal ve uluslararası düzeyde bilinen ve tercih edilen bir kurum olmaktır.

MİSYONUMUZ

MİS KOLEJİ olarak misyonumuz Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı,ahlaklı,bilimsel düşünen özgüveni yüksek,toplumsal sorunlara duyarlı ilgi ve yetenek alanlarını keşfedip geliştirmiş,yanlış yapmaktan korkmayan ,okuyan,araştıran,üreten,topluma örnek bireyler yetiştirmek.

Neden Mis Koleji?


‘’BAŞARISIZLIĞA YER YOK’’

Akademik başarıyı sağlamak için her türlü imkan oluşturulur.Sosyal,kültürel ,sportif,eğitsel aktiviteler eğitim-öğretim ile iç içe başarılı bir şekilde planlanır.


‘’UMUTSUZLUĞA YER YOK’’

Öğrencilerimiz için gerekli olan motivasyonu sağlamak için eğitim kadromuz ve rehberlik servisimiz gerekli önlemleri alır,planlamaları yapar.Çünkü başarı;fikir ve motivasyonun birleşimiyle oluşur.


‘’DERSHANEYE YER YOK’’

Mis Koleji eğitim sisteminde dershaneyi okula taşıyarak YKS ve LGS öğrencilerimiz için günlük planlamalar yapılır.Etütler ve soru çözümleri düzenlenir.


‘’ÖZEL DERS YOK’’

Mis Koleji’nde öğrencilerimiz ihtiyacı ve eksiklikleri doğrultusunda bire bir etütlerle çalıştırılmaktadır.


‘’DİSİPLİN’’

Disiplin gaye ile başarıyı birbirine bağlayan bir köprüdür.Bu yüzden Mis Koleji’nde öğrencilerimiz okul kurallarına uyar ve başarıya bir adım daha yaklaşır.


‘’VELİ İLE İLETİŞİM’’

Mis Koleji’nde öğrenci velilerimiz ayda bir öğrenci durumuyla ilgili bilgilendirilir.Yapılan tarama ve deneme sonuçlarına göre bilgilendirmede bulunulur.


‘’KALİTELİ EĞİTİM’’

Mis Koleji’nde uzman öğretmen kadromuz ile öğrencilerimiz başarıya çok daha yakın.


‘’GECE ETÜTÜ’’

Mis Koleji’nde öğrencilerimiz ne dershaneye ne özel derse ihtiyaç duyar.Sınav grubu öğrencilerimiz gece etütlerinde eksiklerini tamamlayıp soru çözerek pekiştirme yaparlar.

4

Eğitim Proğramı


550

Öğrenci


45

Eğitim Kadromuz


4

Yıl