Mis Koleji Eğitim Öğretim Kurumları

Mis Grup olarak başarı odaklı anlayışımızı eğitim sektörüne taşımak amacıyla MİS KOLEJİ’ni kurduk.

Çocuklarımız bizim en büyük yatırımımız düşüncesiyle MİS KOLEJİ yapılandırmasında kaliteden asla taviz vermedik.
Kaliteli eğitim kadromuzla öğrencilerimizin sürekli gelişimine odaklanacağız. Öğrenci, veli ve öğretmen arasındaki diyaloğu sürekli kılacağız. Ezberci anlayışı terk ederek, yapılandırmacı eğitim modeliyle MİS KOLEJİ’ni geleceğe taşıyacağız. Konya’daki eğitim anlayışını değiştirme misyonuyla çıktığımız bu yolda bizlere destek olan herkese, her kuruma teşekkürü bir borç bilirim.
Gururunuz çocuklarınız bize emanet. Onları geleceğin mutlu ve başarılı insanları olarak yetiştirecek ve toplumumuzun örnek bireyleri yapacağız.
Mis ailesine hoş geldiniz.
Sevgi ve saygılarımla

Salih Özkan
Mis Koleji Yönetim Kurulu Başkanı

MİSYONUMUZ

MİS KOLEJİ olarak misyonumuz Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı,ahlaklı,bilimsel düşünen özgüveni yüksek,toplumsal sorunlara duyarlı ilgi ve yetenek alanlarını keşfedip geliştirmiş,yanlış yapmaktan korkmayan ,okuyan,araştıran,üreten,topluma örnek bireyler yetiştirmek.

VİZYONUMUZ

MİS KOLEJİ olarak vizyonumuz herkesin öğrencisi olmak istediği öğrencilerin gelişim düzeyleri, ilgi alanları ve ihtiyaçlarına göre hazırlanan eğitim programı, bilimsel bilgiyi ön plana çıkaran, sanatsal ve kültürel etkinliklere önem veren eğitim anlayışı ve aile katılımına olan desteği ile ulusal ve uluslararası düzeyde bilinen ve tercih edilen bir kurum olmaktır.
4

Eğitim Proğramı


550

Öğrenci


33

Eğitim Kadromuz


2

Yıl